KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12634010
nr 1263 4010
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad -76,184/360. Motivet: 35x55 cm
Utrop:
600 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:48:19
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén